Naše služby

VÝROBA / MONTÁŽ

Vyrábíme na profesionálních strojích: tiskneme na strojích ROLAND, dokončujeme s laminátory OLEPO, používáme řezací stoly a frézy SUMMA, laserujeme stroji REL, nažehlujeme pneumatickými termo lisy SWING.
Součástí firmy jsou i vlastní dílny na dokončovací zpracování, truhlářskou výrobu, výrobu světelných nápisů, boxů a kovodílna.

Montážní práce provádíme po celé ČR. Disponujeme vlastním teamem profesionálních montážníků. Montáž pro nás není jen práce, ale i radost.
Každodenním chlebem pro nás je realizace polepů výloh, interiérů obchodů,
kanceláří i obchodních center. Provádíme profesionální polepy vozů. Lepení vozů a jiných prostředků lze provádět také ve speciální hale přímo na naší adrese.
Specializujeme se i na výrobu světelných nápisů, plastických nápisů a frézování.

VELKOFORMÁTOVÝ TISK

Tiskové služby jsou jednou z hlavních částí naší činnosti. Tiskneme na velkoformátových strojích značky ROLAND. 
Technologie našich strojů: ECO solventní tisk ve vysokém rozlišení, UV tisk ve vysokém rozlišení, včetně přímého tisku na desky. 
Specialitou je i tisk bílou barvou, potisk tekutým laminem jako parciální lak.
Tiskneme na samolepky, bannery, roll-upy, tapety, billboardy, plakáty, postery, city-lighty, plátna, PVC desky, kartony, dibond i dřevěné desky.

Pro velkoformátový potisk používáme kvalitní ověřené materiály od známých renomovaných výrobců Avery, Orafol, Image Perfect, Arlon a dalších. Většina z nich se vyrábí v Německu či USA. Tím je zachovaná  kvalita a deklarovaná životnost, za kterou ručíme.

GRAFICKÉ PRÁCE

Naše grafické a design studio vytvoří vše, co si jen budete přát od vizitek, po bigboardy.
Též vytváříme návrhů produktů /prodejní pulty, stojany/, návrhy polepu vozu, připravíme takřka každou tiskovinu.


Dlouhodobé zkušenosti s produkcí a instalacemi v různých podmínkách a prostředích znamenají, že si vždy dovedeme představit, jak celkově danou věc realizovat. Probíhá tedy úzká komunikace mezi grafiky, produkcí a výrobou.
Nevymyslíme tedy jen něco, co vypadá dobře na monitoru. Produkt je i funkční, ať už se jedná o klasickou tiskovinu nebo o složitější instalace.

 

MALOFORMÁTOVÝ TISK

Vytiskneme vám vše, na co si jen vzpomenete: vizitky, letáky, hlavičkové papíry, obálky, svatební oznámení, pf, brožury, katalogy, kalendáře a mnohé další propagační materiály.
Máme dokončovací zpracování, jako je laminace, perforace, šití, kroužkové vazby, děrování, skládání atd…
Disponujeme on-line kalkulačkou digitálního tisku zde na našem webu. Proč tisknout s námi přes on-line kalkulačku? Nastavíme vám slevu.
Cenu si jednoduše spočítáte kdykoli během chvilky. Když je třeba, expedujeme do 24 hodin od objednání, v expres tisku i dříve, přičemž aktuální stav zakázek vidíte vždy on-line. 
Všechny zakázky máte archivované na svém profilu pro opětovné použití. Tiskneme na moderních strojích CANON s vysokou kvalitou tisku.

KDO JSME A JAK PRACUJEME

ESTILO DESIGN je dynamická reklamní a produkční firma. Každý den žijeme grafickým designem, marketingem a realizací tiskových služeb včetně polepů a montáží. Naším klientům, velkým i malým, nabízíme vyváženou kombinaci kreativity, marketingu a reklamy. Naší snahou je nabízet služby profesionálně, zaujmout kreativními návrhy, úspěšnou marketingovou strategií a rychlým dodáním zakázek.

Naší hlavní činností je reklamní výroba a produkce, které se úspěšně věnujeme více než 17 let. Specializujeme se na velkoformátový tisk, grafické a designové práce. Denním chlebem pro nás je realizace polepů výloh, interiérů, aut, MHD atd. Zaměřujeme se také na zakázky na míru a atypické úkoly, které jsou technologicky náročné. Každé takové zadání je pro nás novou výzvou a na 100% se jí věnujeme, protože věříme, že osobní přístup ke každé zakázce je úspěchem dobré reklamy.

Nasloucháme
Na začátku i v průběhu nás vždy zajímá váš názor, cíl, možnosti a měřítka úspěchu projektu, o kterém se bavíme. Nasloucháme, ale přesto se nebojíme doporučit změnu, která zdokonalí výsledek.

Zadání řešíme individuálně
Nebudeme vám něco nutit, protože „Takhle to prostě děláme“. Vždy hledáme optimální, vyvážené řešení v rovině kreativy, ceny, materiálů,… Když o to budete stát, nabídneme a vysvětlíme možné alternativy.

Jsme s vámi od začátku do konce
Nikdy vás nenecháme na holičkách. Jsme s vámi od počátečního konceptu přes produkci až po finální implementaci. Neskončili jsme, dokud vše není tak, jak má být.

Co je důležité pro vás, to platí i pro nás
Rozpočet, harmonogram, kvalita a komunikace. Když se na něčem domluvíme, tak to platí.

Václav
Produkce
Tomáš
Produkce
Filip
TISK & Produkce
Jirka
TISK
Karolína
GRAFIK & TISK
Patrik
VÝROBA & MONTAŽ
Michal
VÝROBA & MONTAŽ
Pavel
VÝROBA & MONTAŽ
Lenka
ÚČETNÍ & OFFICE
Adriena
GRAFIK & DTP